Przedszkole nr 4.

ul. Św. Kingi 1A

Designed by In.Point

opłaty

Informujemy, że od stycznia 2019r. opłata za przedszkole pobierana jest z dołu (płacimy za miesiąc poprzedni).

Od 1 września 2019r. wprowadzono elektroniczny system rejestracji przyprowadzenia i odebrania dziecka.

Naliczanie opłaty następuje na podstawie zarejestrowania godziny wejścia i wyjścia dziecka.

Płatności należy dokonać na indywidualne konta (pobyt, żywienie) do 10 dnia miesiąca, w którym została opublikowana (na Państwa profilu iPrzedszkole) informacja o kwotach wpłat.

Żywieniowa - stawka wynosi 7 zł/dzień.

Pobyt - stawka wynosi 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu z wyłączeniem 5 godzin realizacji podstawy programowej (8:00 - 13:00).

REKOMENDACJE MEN W SPRAWIE KORONAWIRUSA
DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

• NALEŻY CZĘSTO MYĆ RĘCE I DBAĆ O HIGIENĘ

• DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NIE POSYŁAMY CHORYCH I PRZEZIĘBIONYCH DZIECI

• W PRZYPADKU KONTAKTU Z OSOBĄ CHORĄ NA KORONAWIRUSA PROSIMY O NIEZWŁOCZNE POWIADOMIENIE DYREKTORA

• W PRZYPADKU NIEPRZEWIDZIANEGO ZAMKNIĘCIA PLACÓWKI, RODZICOM DZIECI DO 8 ROKU ŻYCIA PRZYSŁUGUJE ZASIŁEK OPIEKUŃCZY

Z WYRAZAMI SZACUNKU

DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 4

ZACZYNAMY PRZYGODĘ Z PRZEDSZKOLEM

Co potrzebne i jak to ogarnąć :) :) :)

1. Przedszkole jest czynne od 6:00 - 17:00, ale jest wprowadzony reżim sanitarny więc mamy czynne do 16:30 ponieważ musimy zdezynfekować wszystkie sprzęty każdego dnia.

2. Bardzo zależy nam na punktualności wobec tego prosimy przyprowadzać dzieci od 6:00 8:15. To bardzo ważne szczególnie dla dziecka!!! Dzieci są narażone na stres przez pośpiech.

Nam wszystkim zależy na tym, żeby czuły się komfortowo od pierwszych chwil w przedszkolu.

3. Nadal obowiązują zasady reżimu sanitarnego i są ściśle określone procedury bezpieczeństwa na terenie przedszkola, rodzice nie wchodzą do szatni, przekazują dziecko pracownikowi przedszkola.

4. Dzieci muszą mieć: paputki, worek z rzeczami na przebranie (majtki, koszulki, spodenki rajstopy itp.). Doświadczenie uczy, by było tego co najmniej dwie zmiany i ważne - wszystko podpisane.

5. Najmłodsze dzieci przynoszą mały jasiek i kocyk - w torbie/reklamówce (podpisane).

6. Dzieci powinny być ubrane w wygodne rzeczy, aby mogły uczyć się samodzielnie zdejmować

i ubierać. Osiągają wtedy sukces :)

7. W przedszkolu nie ma uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, zaczynamy od zwykłego dnia, aczkolwiek można wziąć sobie kilka dni urlopu, żeby trochę wcześniej odbierać malucha

i stopniowo przyzwyczajać do przedszkola.

8. Regulamin przyprowadzania i odbioru dziecka z przedszkola znajduje się na naszej stronie

w zakładce INFORMACJE.

9. W związku z tym, że 1 września jest zawsze trudnym dniem pod względem organizacji prosimy o zarezerwowanie dłuższego czasu na przyprowadzenie i odbiór dziecka. Jeśli jest jakaś ważna informacja do przekazania nauczycielowi proszę napisać na kartce z podaniem nazwiska i imienia dziecka.

10. Prosimy o weryfikację numerów telefonów do Państwa na kartkach upoważniających, które otrzymacie od nauczycielek. Każde upoważnienie jest wystawiane na jeden rok szkolny

tj. od 1 września do 31 sierpnia następnego roku.

11. Zebrania z rodzicami odbędą się miedzy 6 a 10 września. Terminy podamy później po

1 września. Na zebraniach zostaną podane zasady odpłatności za przedszkole. Nowi rodzice otrzymają hasła i loginy do systemu iPrzedszkole w celu sprawdzania opłat za przedszkole.

Na spotkaniach nauczyciele przedstawią  zasady obowiązujące w grupach, omówiona zostanie realizacja podstawy programowej oraz zostaniecie Państwo zobowiązani do zapoznania się

z określonymi dokumentami i procedurami obowiązującymi w przedszkolu.

Do zobaczenia 1 września

Jolanta Raczyńska - dyrektor Przedszkola