Przedszkole nr 4.

ul. Św. Kingi 1A

Designed by In.Point

opłaty

Informujemy, że od stycznia 2019r. opłata za przedszkole pobierana jest z dołu (płacimy za miesiąc poprzedni).

Od 1 września 2019r. wprowadzono elektroniczny system rejestracji przyprowadzenia i odebrania dziecka.

Naliczanie opłaty następuje na podstawie zarejestrowania godziny wejścia i wyjścia dziecka.

Płatności należy dokonać na indywidualne konta (pobyt, żywienie) do 10 dnia miesiąca, w którym została opublikowana (na Państwa profilu iPrzedszkole) informacja o kwotach wpłat.

Żywieniowa - stawka wynosi 7 zł/dzień.

Pobyt - stawka wynosi 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu z wyłączeniem 5 godzin realizacji podstawy programowej (8:00 - 13:00).

REKOMENDACJE MEN W SPRAWIE KORONAWIRUSA
DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

• NALEŻY CZĘSTO MYĆ RĘCE I DBAĆ O HIGIENĘ

• DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NIE POSYŁAMY CHORYCH I PRZEZIĘBIONYCH DZIECI

• W PRZYPADKU KONTAKTU Z OSOBĄ CHORĄ NA KORONAWIRUSA PROSIMY O NIEZWŁOCZNE POWIADOMIENIE DYREKTORA

• W PRZYPADKU NIEPRZEWIDZIANEGO ZAMKNIĘCIA PLACÓWKI, RODZICOM DZIECI DO 8 ROKU ŻYCIA PRZYSŁUGUJE ZASIŁEK OPIEKUŃCZY

Z WYRAZAMI SZACUNKU

DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 4

Drodzy Rodzice!!!

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją MEN nasza placówka od 1 września 2020r.

pracuje w trybie stacjonarnym.

Nadal obowiązywać będzie jednak reżim sanitarny - szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Procedurach bezpieczeństwa, oraz dokumentach, które prześlemy Państwu drogą mailową.

Nasze przedszkole będzie przyjmowało dzieci w godzinach: 6:00 - 8:30.

Przedszkole jest otwarte w godzinach 6:00 - 16:30 (do 17-stej musimy zdezynfekować pomieszczenia placówki).

Prosimy o odesłanie do poniedziałku 31.08.2020r. podpisanych i wypełnionych dokumentów - oświadczeń i ankiety.

Reszta szczegółowych informacji dotyczących organizacji pracy w poszczególnych grupach przekazywana będzie Państwu na bieżąco drogą elektroniczną przez nauczycieli grup.

Zebranie nie odbędzie się w przedszkolu w formie tradycyjnej, jednak prześlę Państwu informacje drogą mailową oraz na stronie internetowej przedszkola.

Życzę Państwu i przede wszystkim Dzieciom wielu dobrych chwil w nadchodzącym Nowym Roku Szkolnym 2020/2021.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania osobiście pod numerem 881 631 129 oraz

61 8709223.

Jolanta Raczyńska

Dyrektor Przedszkola nr 4

REKRUTACJA - terminy

PREZENTACJA

W związku z pandemią nie organizujemy "drzwi otwartych" przed zbliżającym się naborem na rok 2021/2022.

Przy pomocy prezentacji chcemy Państwu pokazać jak działamy w normalnych warunkach, jest to oczywiście mały wycinek naszej pracy.

Serdecznie zapraszamy.

NABÓR 2021/2022

DYŻUR WAKACYJNY

WAŻNE INFORMACJE W ZAŁĄCZNIKACH

W roku 2021 przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu będzie w następujących terminach:

- 01 do 09 lipca

- 16 do 27 sierpnia.

Dla potrzebujących będą wyznaczone placówki dyżurne.

Pismo pana Prezydenta

Pismo z Wydziału Oswiaty

Zgłoszenie na dyżur

Wszelkie informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie NABORU (proszę kliknąć poniżej):

Nabór Informator (pcss.pl)

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

LISTA ZWYCIĘZCÓW I

LISTA ZWYCIĘZCÓW II

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Z uwagi na sytuację jaka zaistniała
nagrody zostaną wręczone
w późniejszym czasie

NABÓR 2021

Ogłoszenie listy dzieci przyjętych do Przedszkola nr 4 na rok szkolny

2021/2022 odbędzie się 26 kwietnia (poniedziałek) godz. 12:00.

UWAGA WAŻNE!!!
Dotyczy przerwy wakacyjnej
w lipcu i sierpniu

Proszę przeczytać pismo skierowane do rodziców