UWAGA!!!

ul. Św. Kingi 1A

Designed by In.Point

opłaty

Informujemy, że od stycznia 2019r. opłata za przedszkole pobierana jest z dołu (płacimy za miesiąc poprzedni).

Od 1 września 2019r. wprowadzono elektroniczny system rejestracji przyprowadzenia i odebrania dziecka.

Naliczanie opłaty następuje na podstawie zarejestrowania godziny wejścia i wyjścia dziecka.

Płatności należy dokonać na indywidualne konta (pobyt, żywienie) do 10 dnia miesiąca, w którym została opublikowana (na Państwa profilu iPrzedszkole) informacja o kwotach wpłat.

Żywienie - stawka wynosi 10 zł/dzień.

Pobyt - stawka wynosi 1.14 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu z wyłączeniem 5 godzin realizacji podstawy programowej (8:00 - 13:00).

REKOMENDACJE MEN W SPRAWIE KORONAWIRUSA
DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

• NALEŻY CZĘSTO MYĆ RĘCE I DBAĆ O HIGIENĘ

• DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NIE POSYŁAMY CHORYCH I PRZEZIĘBIONYCH DZIECI

• W PRZYPADKU KONTAKTU Z OSOBĄ CHORĄ NA KORONAWIRUSA PROSIMY O NIEZWŁOCZNE POWIADOMIENIE DYREKTORA

• W PRZYPADKU NIEPRZEWIDZIANEGO ZAMKNIĘCIA PLACÓWKI, RODZICOM DZIECI DO 8 ROKU ŻYCIA PRZYSŁUGUJE ZASIŁEK OPIEKUŃCZY

Z WYRAZAMI SZACUNKU

DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 4

ZACZYNAMY PRZYGODĘ Z PRZEDSZKOLEM

Co potrzebne i jak to ogarnąć :) :) :)

1. Przedszkole jest czynne od 6:00 - 17:00 (wprowadzony jest reżim sanitarny).

2. Bardzo zależy nam na punktualności wobec tego prosimy przyprowadzać dzieci od 6:00 8:15. To bardzo ważne szczególnie dla dziecka!!! Dzieci są narażone na stres przez pośpiech.

Nam wszystkim zależy na tym, żeby czuły się komfortowo od pierwszych chwil w przedszkolu.

3. Nadal obowiązują zasady reżimu sanitarnego i są ściśle określone procedury bezpieczeństwa na terenie przedszkola, rodzice nie wchodzą do szatni, przekazują dziecko pracownikowi przedszkola.

4. Dzieci muszą mieć: paputki, worek z rzeczami na przebranie (majtki, koszulki, spodenki rajstopy itp.). Doświadczenie uczy, by było tego co najmniej dwie zmiany i ważne - wszystko podpisane.

5. Najmłodsze dzieci przynoszą mały jasiek i kocyk - w torbie/reklamówce (podpisane).

6. Dzieci powinny być ubrane w wygodne rzeczy, aby mogły uczyć się samodzielnie zdejmować

i ubierać. Osiągają wtedy sukces :)

7. W przedszkolu nie ma uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, zaczynamy od zwykłego dnia, aczkolwiek można wziąć sobie kilka dni urlopu, żeby trochę wcześniej odbierać malucha

i stopniowo przyzwyczajać do przedszkola.

8. Regulamin przyprowadzania i odbioru dziecka z przedszkola znajduje się na naszej stronie

w zakładce INFORMACJE.

9. W związku z tym, że 1 września jest zawsze trudnym dniem pod względem organizacji prosimy o zarezerwowanie dłuższego czasu na przyprowadzenie i odbiór dziecka. Jeśli jest jakaś ważna informacja do przekazania nauczycielowi proszę napisać na kartce z podaniem nazwiska i imienia dziecka.

10. Prosimy o weryfikację numerów telefonów do Państwa na kartkach upoważniających, które otrzymacie od nauczycielek. Każde upoważnienie jest wystawiane na jeden rok szkolny

tj. od 1 września do 31 sierpnia następnego roku.

Jolanta Raczyńska - dyrektor Przedszkola

W przypadku pytań jestem do Państwa dyspozycji - tel.: 881 631 129

WYDARZENIA LUTY

09.02- DZIEŃ PIZZY

14.02- CZERWONE I NIEBIESKIE SKRZATY - WYJŚCIE DO RESTAURACJI

GRACZYK (DESER WALENTYNKOWO-KARNAWAŁOWY)

15.02- ŻÓŁTE I ZIELONE SKRZATY - WYJŚCIE DO RESTAURACJI

GRACZYK (DESER WALENTYNKOWO-KARNAWAŁOWY

16.02- TŁUSTY CZWARTEK

17.02- DZIEŃ KOTA

28.02- MOTYLE W PRZEDSZKOLU

AKCJA FUNDACJI GOOD CHALLENGE - LUTY

UWAGA ZMIANA STAWKI OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE (POBYT)!!!

Na podstawie Uchwały nr LXXI/1300/VIII/2022 Rady Miasta Poznania    z dnia 20 września 2022r. od dnia 1 listopada 2022r. "wysokość opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym uczeń kończy 6 lat, wynosi 1,14 zł za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu."

PRZEDSZKOLA

TERMINY NABORU